Oferta pracy

specjalista ds. kadr i płac

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, lidera rynku poszukujemy specjalisty ds. kadr i płac.

Jeśli posiadasz kompleksową wiedzę z obszaru prawa pracy oraz chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie - aplikuj.

specjalista ds. kadr i płacNumer ref.: /381/06/2021/MM/80393

zadania

  • Przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Wydawanie zaświadczeń dla pracowników dot. zatrudnienia
  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Kontrola danych wejściowych i wyjściowych do listy płac
  • Wsparcie projektów HR
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą usługi payroll
  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS, deklaracji PFRON oraz sprowadzań GUS
  • Przekazywanie elektronicznych deklaracji podatkowych do US
  • Tworzenie raportów oraz zestawień kadrowo-płacowych,
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych (ogłoszenia etc.)
  • Zarządzanie benefitami pracowniczymi

oczekujemy

  • Min. 2-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Dobrej znajomości przepisów prawa pracy
  • Praktycznej znajomości przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Komunikatywności
  • Samodzielności, rzetelności, terminowości
  • Proaktywnej postawy
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w tym szczególności MS Excel
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym biurze w Wilanowie
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów
  • Codziennie świeże owoce w biurze
  • Możliwość częściowej pracy zdanej
Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne