Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

tech data polska sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o prace i umów cywilno-prawnych;

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, absencji chorobowych;

  • wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych;

  • prowadzenie benefitów (zgłoszenia, wyrejestrowania);

  • sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS;

  • przygotowywanie zestawień i sprawozdań z zakresu obsługi kadrowo-płacowej;

  • nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP;

  • przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, bankowość, ekonomia);

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel;

  • doskonała znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, ZFŚS;

  • praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych, bardzo dobra znajomość programu Płatnik;

  • dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność;

  • znajomość programu Enova.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji na rynku;

  • Jasno sprecyzowane oczekiwania, realizację ambitnych zadań pozwalających na pełne wykorzystanie Twojego potencjału zawodowego;

  • Niezbędne narzędzia pracy, które pomogą Ci w realizacji zadań;

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów, którzy wspólnie pracują na sukces Tech Data w Polsce;

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń;

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karnet na basen/siłownię/fitness).