Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Brand New Galaxy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów HR-owych w szczególności: umów o pracę, umów o współpracę, umów cywilnoprawnych, aneksów

  • Dbanie o kompletność i prawidłowość przygotowywanych dokumentów HR-owych

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów HR-owych w biurze

  • Archiwizacja dokumentów HR-owych zgodnie z przyjętym standardem – tworzenie teczek personalnych

  • Obsługa Benefitów w Grupie Brand New Galaxy – Karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Obsługa systemu płacowego eNova

  • Bieżące wsparcie Pracowników i Spółek w tematach Kadrowych

  • Obsługa zatrudnień obcokrajowców

Nasze wymagania

  • wiedza i minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej oraz samodzielność w realizacji obowiązków

  • biegła znajomość pakietu MS Office (głównie Excel) oraz systemu Enova

  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację w mowie (mówimy w ponad 18 językach!)

  • Znajomość zasad i przepisów dotyczących zatrudniania obcokrajowców

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy

  • Nastawienie na współpracę, udzielanie pomocy i szukanie rozwiązań problemów

  • rzetelność, sumienność, dokładność jako styl codziennej pracy – czego życzymy sobie i Wam 😊

  • nastawienie „wszystko się uda”, pozytywna energia i chęć dalszego rozwoju wraz z rozwojem organizacji 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Brand New Galaxy (BNG), to niezależna platforma integrująca tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją.

W skład platformy Brand New Galaxy wchodzą:

• Pathfinder 23 (agencja aktywująca marki w obszarze e-commerce),

• Voyager (E-business Agency)

• Content26 (Amazon advertising)

• Synthrone (platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce),

• Spacecamp (agencja digitalowa),

• New Gravity (software house automatyzujący procesy biznesowe)

• Life on Mars (agencja kreatywna cross-channel),

• Robonauts Pictures (studio produkcyjne),

• BNG HQ (HR, Payroll, Legal, Administration, Finance

• BNG WE (Amsterdam),

• BNG MEA (Dubaj)

• Man on the Moon (agencja rekrutacyjna),

www.brandnewgalaxy.com

O naszych planach na 2021 więcej tu:

Przewiń do profilu firmy

Etapy procesu rekrutacyjnego:

  • Aplikacja: wyślij nam swoje CV (w języku polskim lub angielskim);

  • Rozmowa telefoniczna z Recruitment Team, aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach oraz wyzwaniach na nowym stanowisku;

  • Meet the Team! - spotkanie online z Managerem Zespołu

  • Witamy na pokładzie!

Dziękujemy i do usłyszenia!

Zespół Man on the Moon – HR Agency