Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

PV POLAND sp. z o.o.

Branickiego 15

Wilanów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników Firmy;
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników (m.in. umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, kontrakty B2B,);
  • sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • ewidencja czasu pracy, nieobecności w pracy i urlopów pracowników;
  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej (sporządzanie świadectw pracy);
  • przygotowywanie dokumentacji, raportów i deklaracji ZUS, GUS, PIT, PFRON;
  • opracowywanie zestawień, raportów i analiz związanych z polityką zatrudnienia;
  • wsparcie Zarządu i pracowników w sprawach związanych z kadrami, płacami i ubezpieczeniami społecznymi;

Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku w obszarze HR-u twardego;
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii, ekonomii, prawa, administracji biznesu, lub kierunków pokrewnych;
  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • doskonała znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook);
  • zaangażowanie i chęć do pracy;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • samodzielność w działaniu i wysoki poziom umiejętności organizacyjnych;
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze tj. 40 godzin tygodniowo;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze wśród młodych, lecz doświadczonych specjalistów;
  • startupową kulturę pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A;
  • pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce;
  • możliwość skorzystania z karty FitProfit;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

PV Poland Sp. z o.o. to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży odnawialnych źródeł energii. W naszej działalności kierujemy się najwyższymi standardami obsługi klienta, oferując tylko najlepsze rozwiązania na rynku. Jakość oferowanych przez nas produktów i usług oraz zadowolenie Klientów przysporzyły nam wielokrotne wyróżnienia w rankingach firm fotowoltaicznych.

Renoma naszej Firmy pozwoliła nam na zajęcie 3 miejsca na podium w rankingu najlepszych firm fotowoltaicznych 2021 organizowanym przez portal enerad.pl. Znaleźliśmy się także w zestawieniu 10 najlepszych firm fotowoltaicznych w Warszawie.

Specjalista ds. Kadr i Płac, Branickiego 15, Wilanów, Warszawa