Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Tremco CPG Poland Sp. z o.o.O firmie

Tremco CPG Poland Sp. z o.o.

Marywilska 34

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo - płacowa pracowników Spółki (umowy o pracę, umowy zlecenia, kontrakty)
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji
  • Realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, GUS, PFRON, PPK
  • Naliczanie list płac
  • Obsługa benefitów pracowniczych oraz ZFŚS
  • Praca z programem Sage Symfonia Kadry i Płace oraz modułem e-pracownik przy stałym wsparciu informatycznym
  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej
  • Przygotowywanie zestawień i raportów z zakresu kadr i płac oraz kosztów pracy
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych i właściwe ich zastosowanie w praktyce
  • Kontakt z pracownikami w zakresie kadr i płac, wyjaśnianie niejasności, pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Współpraca z Centralą Grupy w ramach projektów realizowanych w obszarze HR/Payroll

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu administracji personalnej, naliczania wynagrodzeń, podatków oraz ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość programu Sage Symfonia Kadry i Płace oraz programu Płatnik – warunek konieczny
  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań
  • Skrupulatność, dbałość o szczegóły
  • Komunikatywności i otwartości w kontaktach z innymi pracownikami

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego (współpraca z Centralą Grupy)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samodzielną pracę
  • Opiekę medyczną i inne benefity pracownicze po okresie próbnym
  • Udział w ciekawych projektach zakresu kadr i płac

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Tremco CPG Poland jest wiodącym producentem i dostawcą specjalistycznych, bezspoinowych posadzek żywicznych do zastosowań przemysłowych i dekoracyjnych. Oferujemy światowej klasy rozwiązania posadzkowe na bazie żywic syntetycznych: epoksydowych, poliuretanowych, metakrylowych i winyloestrowych.

Tremco CPG Poland jest częścią CPG Europe, regionalnego oddziału RPM International Inc., który łączy czołowe marki produktów budowlanych w Europie, takie jak illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex i Dryvit. CPG Europe zatrudnia ponad 1400 osób na całym kontynencie i produkuje wysokiej jakości, specjalistyczne materiały budowlane, odpowiadające na złożone wymagania współczesnego budownictwa.

Specjalista ds. Kadr i Płac, Marywilska 34, Białołęka, Warszawa