Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

MEDICAL PARTNERS POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

MEDICAL PARTNERS POLAND sp. z o.o.

Niedźwiedzia 10

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej obsługiwanych klientów
  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń - listy płac
  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego
  • Przygotowywanie raportów
  • Współpraca z instytuacjami
  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość prowadzenia spraw kadrowo-płacowych
  • Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Nastawienie na rozwój

To oferujemy

  • Umowę o Pracę w rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Kompleksowy program rozwoju pracowników
  • Pracę w zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

Medical Partners Poland świadczy kompleksowe usługi biznesowe dla Podmiotów Leczniczych. Pracując z nami w zespole, będziesz miał okazję poznać sektor medyczny od strony lekarzy i kadry zarządzającej największych placówek medycznych w kraju. Realizujemy przełomowe, innowacyjne projekty i zmieniamy oblicze służby zdrowia w Polsce.

Wiemy, że sukces w naszej branży oparty jest na ludziach - zarówno ich kompetencjach jak i osobowości. Właśnie dlatego inwestujemy w każdego członka zespołu, aby mógł się rozwijać i przyczyniać do sukcesu naszych klientów.

Razem możemy osiągnąć więcej!

Specjalista ds. Kadr i Płac, Niedźwiedzia 10, Warszawa