Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Agora S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników,

  • przygotowanie i naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,

  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, GUS, PFRON, US),

  • tworzenie raportów oraz zestawień na wewnętrzne potrzeby firmy,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z Urzędami,

  • prowadzenie projektów związanych z komunikacją wewnętrzną w firmie oraz funduszem świadczeń socjalnych.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku, w dużej organizacji o złożonej strukturze.

  • znajomość przepisów kadrowo-płacowych (w tym wynagrodzeń honoraryjnych),

  • znajomość SAPa - moduł kadrowo/płacowy,

  • samodzielność, skrupulatność i dyskrecja,

  • profesjonalizm w komunikacji z klientami wewnętrznymi, otwartość i inicjatywy w działaniu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • na ten moment pracę hybrydową: zdalnie i w biurze,

  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Agora S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale i projekty internetowe, prasę, radio, kino, reklamę zewnętrzną, wydajemy książki oraz produkujemy i dystrybuujemy filmy. Dołącz do nas i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju!

Przewiń do profilu firmy