Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

TRESCON Sp. z o.o.

plac Stanisława Małachowskiego 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pełna obsługa kadrowo - płacowa pracowników

  • przygotowywanie dokumentów pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy

  • przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę/umów cywilno-prawnych

  • kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników i współpracowników, sporządzanie list płac

  • sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS

  • prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, ewidencja czasu pracy, dokumentacja zasiłkowa)

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo – płacowego

  • przygotowywanie zestawień i raportów

  • przygotowywanie zaświadczeń i niezbędnych dokumentów pracowniczych

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów legalizujących pracę obcokrajowców

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość przepisów praca pracy

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MsOffice

  • dokładność, sumienność, zaangażowanie w pełnione obowiązki

  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość programu Enova365 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiety socjalne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wpływ na budowanie pozytywnej atmosfery w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

O nas

Jesteśmy firmą z branży budowlanej, wyspecjalizowaną w projektach wykończeniowych powierzchni biurowych na zasadzie generalnego wykonawstwa. Prowadzimy prace aranżacyjne w najbardziej prestiżowych biurowcach, głównie na terenie Warszawy.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą aranżacyjno-budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku, która realizuje ciekawe projekty w prestiżowych inwestycjach,

  • praca z nami to gwarancja przyjaznej atmosfery w młodym zespole,

  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami oraz pakiet socjalny.