Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KONCEPT 2000 + sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Airport Hotel Okęcie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie umów o pracę, cywilno-prawnych oraz BTB,

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,

  • prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem m.in. umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, umowy BTB, aneksy do umów, urlopy, zwolnienia lekarskie, wystawianie skierowań na badania lekarskie, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy itp.,

  • prowadzenie akt osobowych, ewidencji urlopowej, absencji chorobowej, itp.

  • naliczanie list płac,

  • rozliczanie umów cywilnych (zlecenia, o dzieło, powołanie)

  • rozliczenia ZUS, PIT-4, PIT-11, IFT, PIT-8A

  • rozlicznie wynagrodzeń chorobowych, zasiłków, składanie wniosków do ZUS

  • obsługa PUE, Płatnika,

  • sporządzanie deklaracji PFRON, PPK, US oraz sprawozdań do GUS.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kadrowej,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, zagadnień dotyczących ubezpieczeń społecznych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego mile widziana,

  • konsekwencja, umiejętność sprawnego zarządzania działaniami w czasie.

To oferujemy

  • pakiet opieki medycznej,

  • Fitness Center,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • obiady oraz kawa i herbata,

  • rozwój: szkolenia, stawiamy na awanse wewnętrzne,

  • ciekawą pracę pełną wyzwań pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Airport Hotel Okęcie to działający od 2001 roku czterogwiazdkowy hotel położony w pobliżu lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Stale rozwijamy się i podnosimy standardy funkcjonowania. W 2014 roku rozbudowaliśmy oraz unowocześniliśmy nasz hotel i obecnie dysponujemy 263 designerskimi pokojami, 17 salami konferencyjnymi, klubem Aviator z zapierającą dech w piersiach panoramą miasta oraz własną pijalnią czekolady - Czekolada Café, oferującą unikalnej jakości produkty.

Airport Hotel Okęcie to miejsce, gdzie kadra zarządzająca specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych konceptów: Total Customer Experience, Komunikacji Nieantagonizującej, inżynierii Sprzedaży Transformacyjnej. Nasz hotel jako pierwszy w Polsce hotel niezależny uzyskał certyfikat STAY SAFE CONTROL firmy SGS - światowego lidera światowego lidera w zakresie inspekcji, weryfikacji oraz certyfikacji. Certyfikat ten jest potwierdzeniem skuteczności działań w zakresie bezpieczeństwa Gościa w dobie pandemii.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dodatkowe informacje

Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, potrafisz pracować samodzielnie, jesteś odpowiedzialny, uczciwy i chcesz się rozwijać, dołącz do nas!