Specjalista ds. kadr i płac

ALTO

  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 05 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

ALTO

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno – prawnych,

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,

  • Weryfikacja kompletności i prawidłowości naliczenia zmiennych elementów wynagrodzenia (premie, ekwiwalenty, nagrody, godziny nadliczbowe i inne),

  • Sporządzanie zgłoszeń i deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON,

  • Przygotowanie raportów oraz analiz z zakresu kadr i płac oraz kosztów pracy,

  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,

  • śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ich interpretacja dla potrzeb firmy.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 -letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych,

  • znajomości różnych form zatrudniania oraz praktycznej umiejętności rozliczania tych umów,

  • praktycznej wiedzy z zakresu administracji kadrowej i prowadzenia akt osobowych,

  • umiejętności sporządzania deklaracji ZUS, podatkowych do US, statystycznych do GUS,

  • wiedzy w obszarze naliczania wynagrodzenia z umów o prace i umów cywilnoprawnych,

  • odpowiedzialności, terminowości, samodzielności i rzetelności w codziennej pracy,

  • znajomość programu ENOVA będzie dodatkowym atutem,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office, w szczególności biegłości w programie Excel.

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - codzienny kontakt z klientem

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie i ofertę pracy adekwatną do zajmowanego stanowiska,

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • zdobycie doświadczenia w firmie skupiającej profesjonalną kadrę specjalistów,

  • pracę umożliwiającą rozwój osobisty, w młodym i dynamicznym zespole,

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

ALTO

ALTO jest jedną z najprężniej rozwijających się firm doradczych w Polsce. W ramach jednej organizacji skupiamy ekspertów z dziedziny podatków, doradztwa prawnego, inwestycyjnego i strategicznego, a także outsourcingu funkcji płacowo-księgowej. Rozumiemy dynamikę rynku, obserwujemy proces tworzenia i zmiany prawa, dzięki czemu proaktywnie doradzamy i stawiamy na rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Obecnie ALTO to ponad 140 pracowników. Wciąż się rozwijamy, szukamy osób kreatywnych, o nieszablonowym myśleniu i chętnie pracujących w grupie. Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w firmie realizującej ciekawe i różnorodne projekty, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą i się wzajemnie inspirować.

Przewiń do profilu firmy