Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

REMAR Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie wynagrodzeń

  • przygotowywanie list płac

  • rejestracja i wyrejestrowywanie pracowników

  • kompletowanie teczek pracowniczych

  • kontrola i składanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON

  • przygotowywanie na potrzeby klienta podstawowych umów (o pracę, zlecenie, dzieło)

  • sporządzanie zaświadczeń wnioskowanych przez klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • chęć nauki i rozwoju

  • gotowość do pracy w biurze, jak i zdalnej

  • znajomość przepisów kodeksu pracy i sposobów rozliczania wynagrodzeń

  • znajomość programów kadrowo-płacowych, w tym Płatnik

  • znajomość MS Word i MS Excel

  • elastyczność i dyspozycyjność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju osobistego i nauki na przykładzie różnych podmiotów (klientów biura rachunkowego)

  • elastyczne godziny pracy

O nas

REMAR Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe, bazujące na tradycji i doświadczeniach prowadzonej przez ponad 18 lat działalności gospodarczej. Firma obsługuje szeroki zakres klientów, od działalności indywidualnych, przez podmioty z kapitałem krajowym i zagranicznym, aż po fundacje, stowarzyszenia oraz szkoły. Świadczymy najwyższej jakości usługi z dziedziny księgowości oraz kadr i płac.