Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

H+H Polska Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

H+H Polska Sp. z o.o.

Kupiecka 6

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej: akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, Rp-7;
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac dla pracowników etatowych jak i zleceniobiorców;
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT4R, PIT8AR, sprawozdań GUS;
  • Nadzór nad terminowością badań i szkoleń BHP pracowników;
  • Wystawianie zaświadczeń i innych dokumentów dot. zatrudnienia i wynagrodzeń pracowników;
  • Ewidencja danych w programie kadrowo-płacowym;
  • Koordynowanie procesu rejestracji czasu pracy;
  • Wsparcie biznesowe dla działów operacyjnych oraz pracowników we wszelkich kwestiach z obszaru kadr i płac.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, liczącej minimum 250 pracowników oraz pracującej w różnych systemach czasu pracy;
  • Bardzo dobrej znajomości Excela;
  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;
  • Terminowości w realizacji powierzonych zadań;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i odpowiedzialnego podejścia do obowiązków;
  • Umiejętności efektywnej współpracy w zespole.

Mile widziane

  • Praktycznej znajomości systemu Enova.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych. Więcej informacji o firmie znajdziesz na: http://www.HplusH.pl/ oraz https://www.facebook.com/hplushpl

Specjalista ds. Kadr i Płac, Kupiecka 6, Białołęka, Warszawa