Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży budowlanej

Twój zakres obowiązków

  • Całościowa obsługa kadrowo-płacowa

  • Przygotowanie list płac, naliczanie wynagrodzeń

  • Przygotowanie deklaracji ZUS, GUS

  • Prowadzenie projektów z zakresu administracji personalnej

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, naliczanie urlopów

  • Sporządzanie umów oraz wystawianie skierowań na badania lekarskie

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane ekonomiczne

  • Doświadczenie w obszarze administracji płacowo-kadrowej

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu Płatnik

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze

  • Jasno określony zakres obowiązków