Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

HRK S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa kadrowa i płacowa pracowników

  • Obsługa systemu do rozliczania czasu pracy

  • Przygotowywanie raportów kadrowych

  • Bieżący kontakt z pracownikami, udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące obszaru kadrowo-płacowego

  • Doradztwo w zakresie prawa pracy

  • Współpraca z instytucjami i firmami zewnętrznymi, tj. GUS, ZUS, PFRON

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 letnie doświadczenie związane z obsługą kadrowo-płacową pracowników

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy

  • Znajomość systemów do obsługi kadrowo-płacowej

  • Dobra znajomość systemu Symfonia - warunek konieczny

  • Minimum dobra znajomość pakietu Ms. Office (w tym w szczególności programu Excel)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych, poparte praktyką w pracy w obszarze biznesowym

HRK S.A.

Zespół HRK Payroll specjalizuje się w obsłudze kadrowo-płacowej. Ponad 250 ekspertów i ekspertek pracuje dla ponad 150 klientów z branż takich jak farmacja, finanse i ubezpieczenia, retail, SSC/BPO, produkcja, IT & Teleco, czy energetyka. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie. Posiadamy także biuro w Łodzi, Wrocławiu i Krakowie.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac

Przewiń do profilu firmy