Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Muzeum Getta Warszawskiego

5 0006 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wszystkich wymaganych prawem spraw dotyczących polityki kadrowej, w tym m.in. nawiązania, trwania i rozwiązania stosunku pracy, ewidencji czasu pracy, przeszeregowań, odpraw, nagród, kar, ewidencji czasu pracy, ewidencji zwolnień lekarskich, planów urlopowych, ewidencji urlopów, delegacji służbowych, obowiązkowych badań lekarskich, bezpieczeństwa i higieny pracy, przygotowywania dokumentów kadrowych na potrzeby organów emerytalno-rentowych oraz nawiązywania, trwania i rozwiązywania umów cywilnoprawnych (zleceń i/lub umów o dzieło), kształtowanie zasad dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz nadzór nad ich przestrzeganiem,

  • naliczanie i wypłata wynagrodzeń, zasiłków, ekwiwalentów oraz innych należności,

  • dokonywanie potrąceń od wynagrodzeń,

  • obsługa PUE ZUS,

  • obsługa programu PŁATNIK – sporządzanie, rozliczanie i przesyłanie drogą elektroniczną dokumentacji ZUS,

  • terminowe naliczanie i odprowadzanie składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, Fundusz Pracy, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i innych,

  • prowadzenie ewidencji dla ZUS, podatkowej, itp.,

  • prowadzenie sprawozdawczości wobec Głównego Urzędu Statystycznego,

  • prowadzenie i rozliczanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów płacowych,

  • sporządzanie przelewów bankowych,

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji finansów publicznych, w tym w instytucji kultury),

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe),

  • bardzo dobra znajomość prawa pracy,

  • doskonałe umiejętności organizacyjne oraz myślenie strategiczne,

  • komunikatywność, sumienność, umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, a także w zespole, odpowiedzialność, terminowość i dokładność w realizacji powierzonych zadań,

  • umiejętność radzenia sobie w warunkach stresujących, pod presją czasu,

  • warunek konieczny: znajomość programu Symfonia Kadry i Płace,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • możliwość podwyższania kwalifikacji,

  • możliwa ścieżka awansu,

  • obsługa kadr i płac do 50 pracowników,

  • legitymacja uprawniająca do darmowego wstępu do muzeów na terenie całej Polski,

  • pracę w małym zespole w atrakcyjnym komunikacyjnie miejscu w Centrum Warszawy przy stacji metra.

O nas

Jesteśmy rozwijającą się instytucją kultury, która ma w perspektywie dużą inwestycję budowlaną, związaną m.in. z projektowaniem branżowym i wystawienniczym oraz wiele ciekawych projektów kulturalnych, naukowych, edukacyjnych i wydawniczych.

Misją instytucji jest upowszechnianie wiedzy na temat życia, walki i Zagłady polskich Żydów w getcie warszawskim i innych gettach na terenie okupowanej przez Niemców Polski.

Wizją instytucji jest stworzenie wystawy stałej w zrewitalizowanym budynku dawnego Szpitala Bersohnów i Baumanów w Warszawie, gromadzenie archiwaliów, artefaktów i świadectw pamięci oraz czerpanie z dorobku, doświadczeń i zasobów polskich i zagranicznych instytucji zajmujących się tematyką getta.