Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Esoleo

Esoleo

aleja Wyścigowa 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników oraz współpracowników firmy,

  • przygotowywanie dokumentów kadrowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • tworzenie oraz uzupełnianie teczek akt osobowych,

  • weryfikacja czasu pracy,

  • archiwizacja danych kadrowo-płacowych,

  • wprowadzanie danych do naliczania list płac,

  • weryfikacja poprawności naliczeń wynagrodzeń,

  • przygotowywanie i wysyłka deklaracji do ZUS, US, PFRON, PPK, GUS,

  • przygotowywanie zestawień i raportów,

  • naliczanie świadczeń z ZFŚS,

  • obsługa korespondencji.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z kadrami i płacami,

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno-prawnych,

  • dobrą znajomość obsługi MS Office,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań.

Mile widziane

  • znajomość program COMARCH Optima,

  • znajomość programu HRM,

  • proekologiczny styl życia.

To oferujemy

  • pracę u lidera z rynku OZE,

  • możliwość rozpoczynania pracy między 7.00, a 9.00,

  • pełen pakiet benefitów– po okresie próbnym,

  • pracę w przyjaznym zespole,

  • pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Esoleo

ESOLEO, jest częścią Grupy Polsat Plus – największej grupy kapitałowej w Polsce, w skład której wchodzą m.in.: Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Czerpiemy z 25 lat doświadczeń realizując własną wizję zrównoważonego biznesu opartego o najnowocześniejsze technologie i wiedzę ekspertów, pasjonatów energii odnawialnej.

Bierzemy udział w zielonej transformacji budując największa w Polsce farmę fotowoltaiczną o mocy 70MW. Dążymy do pozycji lidera energii odnawialnej, nie tracąc z oczu bezpieczeństwa środowiska, Klientów oraz Partnerów. Współpracujemy z ludźmi, którzy podzielają nasze wartości.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.

Przewiń do profilu firmy