Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

SAGRIDA sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.

Świętokrzyska 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Przygotowywanie dokumentów, weryfikacja, rejestracja i archiwizacja dokumentacji pracowniczej

  • Przygotowywanie danych do listy płac oraz weryfikacja prawidłowości naliczeń na liście

  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS oraz dokumentacji US

  • Wykonywanie korekt ZUS

  • Bieżąca i ścisła współpraca z działem księgowości w celu ustalania sald księgowych dla zobowiązań publiczno-prawnych i płatności

  • Przygotowywanie raportów i zestawień, na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółek

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok

  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima ( nie jest to warunek konieczny)

  • Mile widziana znajomość zatrudniania cudzoziemców

  • Mile widziane rozliczanie delegacji zagranicznych wraz z wystawianiem dokumentów A1

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz zagadnień z zakresu kadr i płac

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych i programu Płatnik

To oferujemy

  • Zatrudnienie na uczciwych warunkach, w oparciu o umowę o pracę

  • Kompetentnych współpracowników

  • Dużą samodzielność i możliwość realnego wpływu na rozwój naszej firmy

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Zapewniamy dostęp do pism branżowych