Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Gremi Media SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gremi Media SA

Prosta 51

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowa pracowników, umów cywilnoprawnych oraz umów B2B kilku spółek,
  • przygotowanie umów o pracę, świadectw pracy, aneksów, umów cywilnoprawnych, wypowiedzeń,
  • prowadzenie akt osobowych, monitorowanie terminów badań lekarskich oraz szkoleń BHP,
  • rozliczanie nieobecności i czasu pracy pracowników ( zwolnienia lekarskie, urlopy),
  • sporządzanie upoważnień do przetwarzania danych osobowych oraz umów powierzenia przetwarzania danych osobowych,
  • opisywanie i akceptowanie faktur w systemie obiegu dokumentów (SAP),
  • naliczanie listy płac dla pracowników i współpracowników (umowy zlecenia, umowy o dzieło, honoraria autorskie) kilku spółek,
  • sporządzanie deklaracji/sprawozdań do ZUS, US, PFRON,GUS,PPK,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • księgowanie list płac i rozliczanie kont księgowych,
  • wystawianie dokumentów ERP-7,
  • wystawianie zaświadczeń, tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i innych przepisach płacowo-kadrowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów Prawa Pracy, Ubezpieczeń Społecznych, podatkowych, mile widziana, znajomość przepisów prawa prasowego,
  • dobra znajomość programu MS Office,
  • mile widziana znajomość systemów SAP, OPTIMA, Płatnik,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność i dokładność.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i nowe doświadczenie,
  • dostęp do narzędzi i szkolenia,
  • praca blisko Ronda Daszyńskiego.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Gremi Media S.A., właściciel opiniotwórczych marek mediowych, m.in. dzienników "Rzeczpospolita" i „Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet” oraz serwisów internetowych poszukuje: Specjalisty ds. kadr i płac.

Specjalista ds. kadr i płac, Prosta 51, Wola, Warszawa