Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Wittchen S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej dla pracowników i zleceniobiorców firmy

  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców w systemie Enova

  • Sporządzaniem deklaracji PIT, PFRON, ZUS, PPK, GUS

  • Prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik

  • Monitorowanie terminów umów o pracę, umów zleceń, BHP, orzeczeń lekarskich

  • Bieżące monitorowanie przepisów prawa pracy i ich zmian, wraz z implementowaniem ich w systemie kadrowo-płacowym

  • Rozliczanie ewidencji czasu pracy

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby bieżącej pracy działu HR

  • Udział w projektach działu HR

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi systemu kadrowo-płacowego Enova – będzie dużym atutem

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, systemu Płatnik

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów zasiłkowych i wynagrodzeń

  • Umiejętność rozliczania czasu pracy, w tym równoważnego systemu czasu pracy

  • Analityczność, dokładność, dbałość o szczegóły

  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy

  • Zniżki pracownicze na firmowe produkty

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i realizacji własnych pomysłów

  • Dofinansowaną prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz kartę MultiSport

  • Parking dla pracowników lub bezpłatny dojazd firmowym busem z Metra Młociny (ok. 20 min w jedną stronę)

  • Pracę w nowoczesnej siedzibie firmy w Palmirach pod Warszawą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport

Obejmując stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac będziesz odpowiedzialny/a za kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników i zleceniobiorców firmy

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na GPW. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję:

,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”.

Przewiń do profilu firmy