Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

GLOBAL BUSINESS RECRUITMENT sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kineskopowa 1b, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kineskopowa 1b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz kompleksowa obsługa pracowników z różnych obszarów, przede wszystkim z zakresu umów cywilno – prawnych

  • przygotowywanie umów o pracę

  • przygotowywanie umów cywilno – prawnych

  • przygotowywanie kart ewidencji czasu pracy

  • znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców

  • tworzenie dokumentacji pracowniczej

  • sporządzanie raportów kadrowych

  • nadzór nad poprawnym ewidencjonowaniem czasu pracy

  • przygotowanie i weryfikacja naliczeń listy płac dla różnych form zatrudnienia, przede wszystkim umów cywilno -prawnych

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach ZUS oraz Kodeksu Pracy

  • uczestnictwo w inicjatywach z zakresu miękkiego HRu – rekrutacja

  • współpraca z instytucjami i Urzędami takimi jak – Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Państwowa Inspekcja Pracy, Urząd Pracy.

  • organizowanie szkoleń BHP i aktualnych badań lekarskich

  • wsparcie merytoryczne dla kadry menedżerskiej z obszaru kadrowo–płacowego

  • archiwizowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • 5+ lat doświadczenia w obszarze kadrowym oraz płacowym (warunek konieczny)

  • wykształcenie wyższe

  • praktyczna znajomość programów Raks SQL – mile widziane, Płatnik pakiet MS Office w szczególności Excel.

  • znajomość najważniejszych przepisów dotyczących wynagrodzeń, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • znajomość najważniejszych przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców

  • dobra organizacja czasu pracy oraz terminowość

  • życzliwość, asertywność i profesjonalizm w komunikacji, sumienność, skrupulatność, dyskrecja

  • rzetelność, dokładność i radzenie sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami

  • otwartość na zmiany i zdobywanie wiedzy

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność wyznaczania priorytetów, a także samodzielność i systematyczność

  • otwartość na zmianę i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pełną wyzwań pracę zespołową w miłej i przyjaznej atmosferze

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań