Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Mennica Skarbowa S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Mennica Skarbowa S.A.

Jasna 1

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • nawiązywanie i rozwiązywanie umów z pracownikami i zleceniobiorcami,
  • sporządzanie dokumentacji, raportów i deklaracji ZUS, GUS, PIT, PFRON itp.,
  • sporządzenie oraz weryfikowanie dokumentacji podatkowej i ubezpieczeniowej pracowników i zleceniobiorców,
  • obsługa programu Płatnik - sporządzanie dokumentów rozliczeniowych, deklaracji i raportów do ZUS dot. składek ubezpieczeniowych oraz zgłaszanie zleceniobiorców, pracowników i członków ich rodzin do ubezpieczeń społecznych, itp.),
  • sporządzanie list płac (naliczanie wynagrodzeń i świadczeń, przygotowywanie przelewów),
  • prowadzenie ewidencji badań lekarskich pracowników i szkoleń BHP oraz kontrola ich aktualności,
  • ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej (karty urlopowe, plany urlopowe, ekwiwalent za urlop, itp.),
  • sporządzanie i wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudnienia i wynagrodzeń pracowników,
  • zgłaszanie pracowników do prywatnej opieki medycznej oraz innych benefitów,
  • obsługa PPK,
  • przestrzeganie tajemnicy służbowej

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość Kodeksu Pracy
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, opodatkowania osób fizycznych, zagadnień płacowych i administracji kadrowej oraz wszelkich aktualnie obowiązujących przepisów w tym zakresie,
  • wykształcenie wyższe oraz minimum 5-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • skrupulatność w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • znajomość MS Office (szczególnie MS Excel),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość systemu Comarch

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej (Medicover)
  • pracę w siedzibie firmy w centrum Warszawy
  • pracę w przyjaznej i życzliwej atmosferze
  • brak dress code'u

O nas

Mennica Skarbowa S.A. jest największym w Polsce dealerem złota inwestycyjnego i innych metali szlachetnych, działającym w oparciu o wpis do rejestru działalności kantorowej Narodowego Banku Polskiego w zakresie obrotu złotem dewizowym.

Lider polskiego rynku złota posiadający 16 oddziałów w całym kraju.

Spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Partner najlepszych światowych mennic zrzeszonych w LBMA (London Bullion Market Association).

Laureat wielu wyróżnień: m.in. Rekin Biznesu 2013; Gazela Biznesu 2016, 2017, 2018 i 2021 oraz e-Gazela Biznesu 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020; Diamenty Forbesa 2020 i 2021; Invest Cuffs 2021.

Specjalista ds. kadr i płac, Jasna 1, Śródmieście, Warszawa