Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

H+H Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kupiecka 6

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej: akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, Rp-7;

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac dla pracowników etatowych jak i zleceniobiorców;

  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT4R, PIT8AR, sprawozdań GUS;

  • Nadzór nad terminowością badań i szkoleń BHP pracowników;

  • Wystawianie zaświadczeń i innych dokumentów dot. zatrudnienia i wynagrodzeń pracowników;

  • Ewidencja danych w programie kadrowo-płacowym;

  • Koordynowanie procesu rejestracji czasu pracy;

  • Wsparcie biznesowe dla działów operacyjnych oraz pracowników we wszelkich kwestiach z obszaru kadr i płac.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, liczącej minimum 250 pracowników;

  • Bardzo dobrej znajomości Excela;

  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;

  • Terminowości w realizacji powierzonych zadań;

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i odpowiedzialnego podejścia do obowiązków;

  • Umiejętności efektywnej współpracy w zespole.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość systemu Enova.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Przewiń do profilu firmy