Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

SPÓŁDZIELNIA PRACY SPECJALISTÓW RENTGENOLOGÓW IM. PROF. WITOLDA ZAWADOWSKIEGOO firmie

6 000–10 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w aktualizacji danych w systemie kadrowo-płacowym oraz w administrowaniu aktami osobowymi pracowników,
  • wsparcie w procesie naliczania wynagrodzeń i sporządzaniu list płac,
  • wsparcie w procesie prowadzenia rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy,
  • przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo-płacowych,
  • nadzór nad badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami bhp,
  • przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, GUS; PFRON, sporządzanie sprawozdań do GUS.

Nasze wymagania

  • min. jeden rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość bieżących zagadnień związanych z płacami oraz kadrami,
  • wykształcenie wyższe,
  • skrupulatność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w obsłudze programu Symfonia mile widziane.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia preferowaną przez kandydata,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, karta sportowa).

O nas

Jesteśmy komercyjną placówką medyczną, która powstała w 1956 roku i działa nieprzerwanie do dziś. Posiadamy trzy lokalizacje: Warszawa-Śródmieście, Warszawa-Ursynów oraz Warszawa-Wola.

Specjalista ds. kadr i płac, Warszawa