Specjalista ds. kadr i płac

Szkoła w Chmurze

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Duchnicka 3

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa kadrowa – przygotowywanie dokumentacji kadrowej

  • naliczanie wynagrodzeń w oparciu o umowy cywilno-prawne i umowy o pracę

  • sporządzanie deklaracji statystycznych GUS w ramach kard i płac

  • sporządzanie dokumentów w programie Płatnik

  • organizacja, zarządzanie i utrzymywanie porządku w archiwum dokumentów

Nasze wymagania

Zapraszamy Cię do nas, jeśli:

• posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• lubisz pracę z dokumentami, a także z ludźmi

• stale rozwijasz swoją wiedzę z zakresu kadr i płac

• lubisz pomagać innym

• potrafisz sprawnie szukać rozwiązań problemów i odpowiadać na pytania

• jesteś dokładny/a i cierpliwy/a

• masz pozytywne nastawienie

• znasz Comarch Optimę i Płatnika

• sprawnie posługujesz się Excelem

Mile widziane

* podstawowa znajomość księgowości

* studia w tym kierunku (nawet w trakcie)

To oferujemy

  • szkolenia specjalistyczne, dostęp do portali podatkowych

  • miłą, nieformalną atmosferę w pracy

  • dofinansowanie karty Multisport i ubezpieczenia zdrowotnego

  • bezpłatne konwersacje z języka angielskiego

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Informujemy, że odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją i obecnie chcemy zatrudnić nową osobę do naszego działu finansów na stanowisko:

Prześlij do nas swoje CV i napisz, dlaczego chciał(a)byś pracować na tym stanowisku.

Przewiń do profilu firmy