Specjalista ds. kadr i płac

mFinanse S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz obsługa pracowników ww. obszarze

  • samodzielne przygotowywanie oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia)

  • przygotowywanie rozliczeń oraz terminowej sprawozdawczość w zakresie ZUS (Płatnik), PDOF, GUS, PFRON, PIT

  • sporządzanie korekt ZUS dotyczących dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych

  • obsługa administracyjna egzekucji komorniczych pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowę zlecenie

  • przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość przepisów prawa pracy oraz znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętności praktycznego ich zastosowania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata) najlepiej w firmie zatrudniającej pow. 300 pracowników

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)

  • znajomość programu TETA mile widziana, Płatnik

  • komunikatywność, doskonała organizacja pracy, umiejętność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy

  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych

  • pakiet socjalny

  • formę zatrudnienia – umowa o pracę.

  • praca od zaraz

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • atrakcyjne wynagrodzenie

mFinanse to spółka z grupy mBanku, działająca na rynku pośrednictwa finansowego od ponad 10 lat. Sieć ekspertów mFinanse to ponad 1000 osób wspierających klientów w podejmowaniu różnych decyzji finansowych. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz dbałość o każdy detal w obsłudze klienta to dla nas priorytet.

Dzięki współpracy z wieloma bankami eksperci pomogą Wam sfinansować:

* zakup mieszkania, domu, działki, budowę domu, remont

* zakup samochodu oraz inne nieplanowane wydatki

* rozwinięcie biznesu

Prowadzimy ponad 250 placówek na terenie całej Polski. Z naszymi ekspertami możesz spotkać się w wygodnej dla Ciebie lokalizacji. Nasza sieć stale się powiększa, co świadczy o staraniu się dotarcia do każdego miasta.

mFinanse to grupa ludzi, których pasją i zamiłowaniem jest sprzedaż produktów finansowych.

Przewiń do profilu firmy