Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

Aleje Jerozolimskie 162

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa spraw pracowniczych w zakresie administracji kadrowo-płacowej

  • Prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie umów i innych dokumentów z zakresu prawa pracy, sporządzanie list płac

  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień z zakresu HR na potrzeby firmy oraz instytucji zewnętrznych (np. GUS, PEFRON, PPK)

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego TETA i TETA HRM oraz systemu Płatnik, sporządzanie deklaracji ZUS

  • Udział w tworzeniu regulaminów i procedur kadrowo-płacowych

  • Współpraca z Managerami i Zarządem Spółek

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac

  • Bardzo dobra znajomość programu kadrowo-płacowego TETA oraz Płatnik – warunek konieczny

  • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • Bardzo dobra obsługa MS Office, w szczególności MS Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w modelu hybrydowym (min. 2 dni pracy z biura w tygodniu)

  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7.30 a 9.00)

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość zakupu karty Multisport

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów

  • Zniżki na firmowe produkty ubezpieczeniowe (również dla rodziny i znajomych)

  • Kompleksowy onboarding, w tym wsparcie Buddy’ego

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Możliwość dojazdu do biura bezpłatnym autobusem firmowym (z Centrum)

  • Wewnętrzne inicjatywy charytatywne, sportowe i integracyjne

  • Akcje komunikacyjne dotyczące profilaktyki zdrowia i wellbeing’u (spotkania z ekspertami i webinary)

  • Zaplecze techniczne dla rowerzystów (strzeżona wiata rowerowa, prysznice, szatnie)

  • Pyszna kawa 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Dzień dobry!

Cieszymy się, że nasza oferta zwróciła Twoją uwagę - poniżej znajdziesz jej szczegóły. Tymczasem pozwól, że się przedstawimy.

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Stawiamy na współpracę, przedsiębiorczość, partnerstwo, rozwój, jakość i bezpieczeństwo. Ty też? Zaaplikuj i dołącz do ambitnych, bo może właśnie #TUtwojemiejsce!

Przewiń do profilu firmy