Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Mobilis Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji z zakresu prawa pracy m.in. umów o pracę, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń, umów cywilnoprawnych;

  • Prowadzenie akt osobowych;

  • Monitorowanie czasu pracy, absencji, wykorzystania urlopów wypoczynkowych; wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego;

  • Okresowa sprawozdawczość w zakresie kadr i płac;

  • Naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych i weryfikacja list płac;

  • Obsługa pakietów medycznych (prywatna opieka medyczna);

  • Obsługa ZFŚS.

  • Weryfikacja i opisywanie faktury dot. zakupów i usług powstałych w dziale HR.

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne;

Nasze wymagania

  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Praktyczna znajomość zagadnień z prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rozliczania czasu pracy, przepisów dotyczących legalizacji pracy cudzoziemców;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Duża samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Mile widziana znajomość programu Veritum.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,

  • Świadczenia z ZFŚS,

  • Ubezpieczenie grupowe w PZU,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę miejską na I i II strefę,

  • Kartę MultiSport.