Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz kompleksowa obsługa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami
  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, rozliczanie umów cywilnoprawnych Przygotowywanie dokumentów dla ZUS
  • Obsługa pozostałych świadczeń pracowniczych, usług medycznych i rekreacyjnych
  • Wspieranie pracowników w kwestiach związanych z administracją personalną, prawem pracy
  • Tworzenie sprawozdań, raportów i analiz dotyczących spraw kadrowo-płacowych
  • Obsługa programu PPK
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, podatkowych oraz sprawozdań GUS
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby kierownictwa

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów płacowo-kadrowych
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale płac
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów do ZUS, US, itp.
  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów kadrowo-płacowych
  • Bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy
  • Duże zdolności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość systemu TETA Constellation

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
  • Opiekę medyczną, Benefit System oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Specjalista ds. Kadr i Płac, Warszawa