Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Teatr SyrenaO firmie

4 1004 850 brutto / mies.
  • Litewska 3
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Teatr Syrena

Litewska 3

Warszawa

Opis stanowiska:

  • zakładanie i prowadzenia akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • przygotowywanie umów oraz dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, a także weryfikacja umów cywilnoprawnych
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • monitorowanie ważności badań okresowych pracowników, szkoleń bhp, ewidencjonowanie zwolnień lekarskich i nieobecności
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, PPK, sprawozdań do GUS,
  • sporządzanie i weryfikacja list płac,
  • prowadzenie dokumentacji zasiłkowej
  • sporządzanie oraz korygowanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych w e-Płatniku
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr i płac na potrzeby wewnętrzne
  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
  • monitoring stanu prawnego w obszarze prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych
  • współpraca z działem księgowości

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finanse i rachunkowość
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku kadrowo – płacowym
  • praktyczna i teoretyczna znajomość prawa pracy i prawa podatkowego
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • znajomość narzędzi umożliwiających wykonywaną pracę (w tym e-Płatnik, MS Office)
  • otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • obowiązkowość, dokładność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność
  • mile widziana znajomość programu ENOVA365

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne