Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

LEINONEN POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Piękna 68
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

LEINONEN POLAND sp. z o.o.

Piękna 68

Warszawa

Leinonen Group jest międzynarodowym biurem rachunkowym, obecnym w 12 krajach Skandynawii i Europy Centralno-Wschodniej. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, podatki i administrację.

Powiększamy nasz zespół w Polsce i obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej (prowadzenie akt osobowych, tworzenie i administrowanie dokumentacją związaną ze stosunkiem pracy, sporządzanie list płac)
  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Nadzorowanie terminowości przeprowadzania szkoleń BHP i badań lekarskich
  • Weryfikowanie danych oraz nadzór nad prawidłowością planowania i rozliczania czasu pracy
  • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami ZUS, US, PFRON

Wymagania:

  • Doświadczenie podobnym stanowisku w dziale kadr i płac – minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym)
  • Znajomość od strony praktycznej przepisów Kodeksu Pracy
  • Znajomość obsługi systemów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość programu Enova
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe
  • Lekcje języka angielskiego

Uwagi:
Szukamy do pracy osoby, która może rozpocząć pracę od zaraz.

Ogłoszenie archiwalne