Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

VFM Sp. z o.o.

  • Aleje Jerozolimskie 142b
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Specjalista

Aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Firma VFM Real Estate - deweloper na rynku mieszkaniowym poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  1. Kompleksowe naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
  2. Przygotowywanie list płac,
  3. Rozliczanie zwolnień lekarskich i absencji pracowniczych,
  4. Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej dla pracowników i zleceniobiorców,
  5. Obsługa umów B2B,
  6. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS),
  7. Sporządzanie deklaracji do ZUS i US (m.in. PIT-11, PIT-8AR, PIT-4R) i wysyłanie do właściwych urzędów,
  8. Sporządzanie raportów i analiz dotyczących spraw kadrowo-płacowych na potrzeby firmy,
  9. Realizacja zadań wynikających z bieżących potrzeb firmy.

Czego oczekujemy?

  1. Bardzo dobrej znajomości zasad naliczania wynagrodzeń, zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego,
  2. Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  3. Praktycznej znajomości obsługi programu Płatnik,
  4. Umiejętności obsługi systemu kadrowo-płacowego – znajomość programu kadrowo-płacowego Comarch Optima będzie dodatkowym atutem,
  5. Znajomości Dokumentów Google lub pakietu Microsoft Office (oferujemy doszkolenie),
  6. Zaangażowania, komunikatywności i skrupulatności,
  7. Umiejętności pracy zespołowej.

Co oferujemy?

  1. Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie deweloperskiej,
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie (+system premiowy),
  3. Pracę stacjonarną w siedzibie firmy (lokalizacja biura przy Dworcu Zachodnim gwarantuje świetne połączenia komunikacyjne),
  4. Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz system kafeteryjny,
  5. Szkolenie wdrażające oraz wsparcie ze strony zespołu,
  6. Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole,
  7. Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dowiedz się więcej o naszej firmie:

Ogłoszenie archiwalne