Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

FINANSE EMG sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Grochowska 44
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grochowska 44

Warszawa

Biuro Rachunkowe FinanseEMG sp. z o.o. zajmuje się prowadzeniem księgowości dla swoich klientów w formie pełnych ksiąg oraz KPiR wraz z pełną obsługą kadrową i płacową.

Opis stanowiska

  • Naliczenie wynagrodzeń dla pracowników.
  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentów kadrowych (umów o prace, aneksów, wypowiedzeń itp.).
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych.
  • Sporządzenie i wysyłanie deklaracji ZUS, PIT.
  • Wprowadzenie danych do systemu kadrowo-płacowego.
  • Kontrola nad obiegiem oryginałów dokumentów kadrowo – płacowych.
  • Weryfikacja terminów ważności badań lekarskich pracowników i wystawianie skierowań na badania lekarskie.
  • Prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich.
  • Weryfikacja terminów ważności szkoleń BHP.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac (mile widziane w outsourcingu kadrowo-płacowym).
  • Znajomość programu księgowego Comarch OPTIMA (warunek konieczny)
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel)
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność za wyniki swojej pracy
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia oraz prywatną opiekę medyczną
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Samodzielne stanowisko z możliwością poszerzania swoich kompetencji

Ogłoszenie archiwalne