Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mac Auditor Spółka z o.o.

    Firma Mac Auditor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika do Działu Outsourcingu Usług Kadrowo-Płacowych. Praca będzie świadczona w siedzibie firmy lub w siedzibie klienta.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: DOUKP 02/2017

    Opis stanowiska:

    • zatrudniony specjalista będzie prowadzić sprawy kadrowo-płacowe lub tylko płacowe w siedzibie w biurze rachunkowego lub w siedzibie klienta,
    • oferujemy zatrudnienie w stabilnej i szanowanej firmie, od 23 lat na rynku,
    • gwarantujemy współpracę z ludźmi młodymi ciałem i duchem.

    Oczekujemy:

    • znajomości prawa pracy i przepisów okołokodeksowych,
    • doświadczenia w prowadzeniu spraw kadrowych i naliczaniu wynagrodzeń,
    • praktycznej znajomości przygotowywania deklaracji ZUS,
    • dobrej znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z pracownikami i klientami angielskojęzycznymi),
    • umiejętności pracy w zespole,
    • zdolności organizacyjnych.

    Dodatkowe oczekiwania:

    • znajomość programu Optima Kadry i Płace lub innego programu kadrowo-płacowego,
    • praktyczna znajomość MS Excel,
    • doświadczenie w biurze rachunkowym lub firmie świadczącej usługi outsourcingowe,
    • umiejętność pracy z wieloma zadaniami naraz.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • merytoryczne wsparcie przełożonego i innych pracowników działu,
    • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności,
    • możliwość rozwoju.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mac Auditor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Mac Auditor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Obrzeżnej 5/8p. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.