Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół HRK Human Resources specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenia w budowaniu całych struktur działów personalnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, poszukujemy osoby chętnej do dołączenia do wewnętrznych struktur działu HR na stanowisku:

    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Sporządzanie list płac pracowników oraz rozliczeń umów cywilno-prawnych;
    • Sporządzanie przelewów bankowych;
    • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych oraz zgłoszeniowych do ZUS (Płatnik), rozliczenia z US, sporządzanie deklaracji PFRON;
    • Sporządzanie zestawień i raportów dotyczących kwestii kadrowych i płacowych;
    • Obsługa kadrowa pracowników.

    Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatkowych i innych zagadnień dotyczących zatrudnienia;
    • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń i sporządzaniu list płac;
    • Doświadczenie w sporządzaniu i wysyłaniu raportów deklaracji rozliczeniowych oraz zgłoszeniowych do Urzędu Skarbowego, ZUS, PFRON i GUS;
    • Doświadczenie w sporządzaniu zestawień, analiz i raportów dotyczących kwestii kadrowych oraz płacowych;
    • Znajomość programu  Płatnik,  pakietu MS Office (w szczególności Excel);
    • Znajomość języka angielskiego.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.