Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "AZYL" BIURO RACHUNKOWE S.C. Z.REKOSZ, M.ROLA

    Jeśli fascynują Cię różnice w zakresach umów o pracę, zlecenia i dzieła oraz znasz konsekwencje ich pomieszania…
    Jeśli wiesz, jak sprawdzić czy program (którykolwiek program) prawidłowo naliczył listę płac…
    Jeśli masz misję uchronienia pracodawców (wszelakich) przed konsekwencjami nieznajomości zawiłych aspektów prawa pracy…

    KOGO SZUKAMY:

    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: SKP/01/2018

    Poszukujemy do zespołu osoby, która zna odpowiedzi na powyższe pytania (i wiele innych) i chce długoterminowo współpracować z nami w niepełnym wymiarze czasu pracy (odpowiednik pół etatu).

    W zakres obowiązków osoby na tym stanowisku wchodzić będzie:

    1. Utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami biura, wymagającymi obsługi kadr i płac wg wymaganych w firmie standardów
    2. Naliczanie list płac i rachunków osób zatrudnianych przez klientów i biuro
    3. Sporządzanie odpowiednich dokumentów kadrowych, w zależności od zdarzeń związanych z osobami zatrudnianymi przez klientów i biuro
    4. Administracja dokumentacją kadrową i płacową osób zatrudnianych przez klientów i biuro
    5. Obsługa programów kadrowych i płacowych, wprowadzanie i aktualizacja danych osób zatrudnianych przez klientów i biuro do w/w oraz administracyjnych programów biura
    6. Przygotowywanie i wysyłka do ZUS odpowiednich deklaracji, w zależności od zdarzeń związanych z osobami zatrudnianymi przez klientów, klientami i biurem
    7. Generowanie i wysyłka rocznych deklaracji rozliczeniowych dotyczących osób zatrudnianych przez klientów i biuro
    8. Utrzymywanie kontaktów z urzędami związanymi z zakresem obsługi kadr i płac, w imieniu klientów i biura
    9. Świadczenie usług doradczych z zakresu kadr i płac dla klientów biura
    10. Ścisła współpraca z księgowymi, opiekunami klientów biura
    11. Współtworzenie oraz przestrzeganie procedur i standardów w biurze
    12. Współudział w tworzeniu kultury organizacyjnej biura

    NASZE OCZEKIWANIA:

    1. Wykształcenie kierunkowe, co najmniej średnie lub Certyfikat Specjalisty ds. kadr i płac
    2. Minimum 2 - letnie doświadczenie przy obsłudze kadr i płac
    3. Umiejętność obsługi pakietu MS Office
    4. Podstawowa znajomość języka angielskiego lub chęć do jego nauki.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Praktyczna znajomość programu Cenzus
    • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym przy obsłudze kadr i płac

    KOMPETENCJE NIEZBĘDNE DO WSPÓŁPRACY W NASZYM BIURZE:

    • Umiejętność organizacji pracy własnej,
    • Umiejętność pracy zespołowej,
    • Komunikatywność, Asertywność,
    • Odpowiedzialność, Terminowość,

    OFERUJEMY:

    • Elastyczne ułożenie czasu i formy współpracy (etat, umowa cywilnoprawna lub współpraca b2b)
    • Elastyczność w ułożeniu zasad współpracy (część pracy zdalna, część wykonywana w biurze)
    • Możliwość udziału w szkoleniach rozwojowych merytorycznych i innych,
    • Otwartość, szczerość, partnerstwo we współpracy,
    • Realny wpływ na kształt, wizerunek i rozwój firmy,
    • Kameralną atmosferę,
    • Miejsce, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są bardzo mile widziane i doceniane,
    • Telefon służbowy.

    Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji z wpisanym w temacie maila numerem referencyjnym SKP/01/2018 klikając w przycisk APLIKUJ.

    Więcej informacji o nas pod adresem http://www.azylbiuro.pl/

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "AZYL" BIURO RACHUNKOWE S.C. Z.REKOSZ, M.ROLA moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "AZYL" BIURO RACHUNKOWE S.C. Z.REKOSZ, M.ROLA  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.