Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w siedmiu placówkach na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

    Do pracy w Biurze Zarządu, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo- płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy etc.) zgodnie z przepisami Prawa Pracy;
    • Obsługa bezosobowego funduszu płac w zakresie umów cywilno –prawnych;
    • Obsługa osobowego funduszu płac w zakresie rozliczania i wypłat;
    • Współpraca z ZUS w zakresie związanym z przyjęciem pracowników, stosunkiem pracy oraz ich zwalnianiem;
    • sporządzanie deklaracji i raportów ZUS oraz informacji PIT;
    • Przygotowywanie deklaracji statystycznych, zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy;
    • Prowadzenie korespondencji dotyczącej zajęć komorniczych;
    • Monitorowanie ważności szkoleń BHP oraz badań lekarskich.

    Wymagania:

    • 5 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac lub analogicznym;
    • znajomość systemu kadrowo – płacowego TETA;
    • bardzo dobra znajomość oraz umiejętność posługiwania się przepisami z zakresu prawa pracy; ubezpieczeń społecznych, podatkowych oraz ewidencji czasu pracy;
    • umiejętność sprawnego i bezbłędnego przygotowywania wszelkiej dokumentacji kadrowo–płacowej, tj. umów, porozumień, zaświadczeń, świadectw pracy, aneksów;
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz znajomość programu Płatnik;
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Pracę w miłej atmosferze.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.