Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.07.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 08.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DFK - Doradztwo Finanse Księgowość Sp. z o.o.

    DFK Sp. z o.o. jest młodą firmą doradczo-księgową. W związku z dynamicznym rozwojem,
    pilnie poszukujemy do naszego biura w Warszawie pracownika do działu kadr i płac.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków obejmuje:

    • przygotowanie list płac dla naszych Klientów (umowy o pracę, cywilnoprawne, kontrakty menedżerskie, rada nadzorcza, zarząd, etc.)
    • sporządzanie deklaracji: ZUS, PIT, PFRON, GUS
    • sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników
    • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe, rozliczenie nadgodzin, praca zmianowa, zadaniowy czas pracy, etc.)
    • weryfikowanie, naliczanie i rozliczanie środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby Klientów

    Oczekujemy:

    • dobrej znajomości oraz umiejętności posługiwania się przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych, PFRON
    • umiejętności sprawnego przygotowywania wszelkiej dokumentacji kadrowo–płacowej, tj. umów, porozumień, zaświadczeń, świadectw pracy, itp.
    • umiejętności sprawnego przygotowywania i naliczania list płac
    • umiejętności efektywnej współpracy z Klientem oraz urzędami i instytucjami typu: ZUS, US, Urzędy pracy
    • umiejętności sprawnej obsługi narzędzi informatycznych (programy, aplikacje) wspomagających realizację bieżących zadań
    • samodzielności, staranności i odpowiedzialności
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
    • znajomości języka angielskiego
    • mile widziana znajomość systemu Enova

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.