Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.07.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 29.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    IFAS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa świadcząca usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla spółek z różnych branż poszukuje do pracy w Warszawie osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja i realizacja działań związanych z zatrudnieniem, w tym:
    • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentami związanymi ze stosunkiem pracy,
    • Sporządzanie i prowadzenie pełnej dokumentacji płacowej dla pracowników obsługiwanych klientów,
    • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
    • Obliczanie zasiłków chorobowych i innych zasiłków ZUS oraz administrowanie dokumentacją zasiłkową,
    • Sporządzanie deklaracji i raportów na potrzeby ZUS, GUS, PFRON,
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: ZUS, GUS, US, PFRON,
    • Kontakt i współpraca z wyznaczoną osobą po stronie klienta,
    • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz sprawozdań na potrzeby klientów,
    • Archiwizowanie dokumentacji.

    Wymagania:

    • Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym, samodzielnym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz regulacji podatkowych,
    • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik w praktyce,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
    • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Sage ERP.

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.