Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

    Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

    #BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #InStyle #Burda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #SlowlyVeggie #PrzyślijPrzepis #CRN #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania

    • Przygotowywanie dokumentów kadrowo – płacowych zgodnie z wymogami prawa pracy,
    • Przygotowywanie skierowań na badania lekarskie dla pracowników oraz nadzór nad terminowym przeprowadzaniem szkoleń bhp,
    • Prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, ewidencja czasu pracy),
    • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego,
    • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
    • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno – prawnych,
    • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie kadrowo-płacowym,
    • sporządzanie i przekazywanie deklaracji do US, ZUS, PFRON, GUS,
    • Przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
    • Ewidencja czasu pracy pracowników, odpowiedzialność za całą dokumentację związaną z rozliczaniem czasu pracy,
    • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS).

    Oczekujemy:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Praktyczna znajomości prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych,
    • Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność za swoją pracę, dzielenie się wiedzą i współpraca z zespołem,
    • Język angielski na poziomie dobrym (przygotowywanie umów w języku angielskim).

    Oferujemy:

    • Rozwojową pracę w międzynarodowej firmie,
    • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest BURDA PUBLISHING POLSKA z siedzibą w Warszawa 02-674, Marynarska 15. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.