Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    70 lat

    na światowych
     rynkach
    top
    ponad 3,7tys. pracowników
    w Grupie
    top
    top

    8

    zakładów
     produkcyjnych
    top

    10 lat

    na
    GPW
    top

    Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki CIECH S.A. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na giełdzie w Warszawie i Frankfurcie,
    • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy,
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
    • Owocowe poniedziałki i środy.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi,
    • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń, podatków, ubezpieczeń społecznych,
    • Znajomość programu SAP HR,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office, szczególnie Excel,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • Dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i z wielozadaniowość,
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji, nastawienie na efektywną współpracę oraz wymianę informacji,
    • Doświadczenie w zakresie tworzenia regulaminów i innych przepisów wewnętrznych będzie dodatkowym atutem.

    Twoje zadania:

    • Samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
    • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy i absencji,
    • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
    • Naliczanie i weryfikacja list płac
    • Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji rozliczeniowych ZUS,
    • Przygotowywanie informacji rocznych oraz deklaracji PIT,
    • Przygotowywanie danych na potrzeby GUS
    • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne.

    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom