Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Platige Image S.A.. jest polskim studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym, wielokrotnie nagradzanym na całym świecie. Naszą specjalnością jest tworzenie cinematików do gier komputerowych, animacji 3D, reklam oraz efektów wizualnych dla teatru i kina. Zajmujemy się także produkcją pełnometrażowych filmów fabularnych i animowanych. Naszą wizytówką jest kreatywność, najwyższa jakość usług oraz niekonwencjonalne podejście do realizowanych projektów.

    Obecnie do naszego studia w Warszawie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania do realizacji:
    • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej przy wsparciu doświadczonego specjalisty
    • Sporządzanie comiesięcznych deklaracji na potrzeby ZUS, PFRON, GUS, US zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Sporządzanie raportów, analiz kadrowo-płacowych na wewnętrzne potrzeby firmy
    • Przygotowanie dokumentacji oraz rozliczanie umów cywilnoprawnych
    • Obsługa benefitów pozapłacowych dla pracowników i współpracowników PI S.A.
    Nasze oczekiwania:
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub kierunkowe wykształcenie, zdolność do szybkiego uczenia się oraz umiejętność analitycznego myślenia
    • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o PDOF
    • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • Znajomość Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i pozytywne usposobienie
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu w oparciu umowę o pracę
    • Możliwość rozpoczęcie pracy od zaraz
    • Pakiet benefitów pozapłacowych
    • Przyjazną atmosferę pracy w twórczym gronie i zielonym otoczeniu Fortu Mokotów
    • Możliwość aktywnego współtworzenia sukcesu jednego z najbardziej innowacyjnych studiów animacji będącego w ścisłej światowej czołówce

    Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania. W tytule maila wpisz: „Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac’’”.

    W przypadku gdybyś chciał(a) żeby Twoje CV trafiło do naszej bazy kandydatów prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Platige Image S.A.”.