Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.11.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 30.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 31725/001

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy usługowej, poszukujemy Specjalisty ds. Kadr i Płac.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest globalna firma będąca liderem usług biznesowych.

    Opis stanowiska

    • Kompleksowa obsługa kadrowa
    • Odpowiedzialność za proces zatrudniania
    • Zbieranie danych i przygotowywanie list płac
    • Ewidencja czasu pracy
    • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami
    • Bieżące doradztwo dla kadry zarządzającej w zakresie decyzji personalnych

    Profil kandydata

    • Co najmniej rok doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
    • Praktyczna znajomość procesu naliczania płac
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Umiejętność analitycznego myślenia i przygotowywania raportów

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
    • Elastyczne godziny pracy
    • Prywatna opieka medyczna
    • Lokalne i międzynarodowe szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Lekcje języka angielskiego
    • Doskonałą lokalizację
    • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w ciekawej organizacji
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców