Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

    W związku z niezwykle dynamicznym rozwojem oraz otwieraniem nowych oddziałów, największy Inkubator Przedsiębiorczość w Polsce FRP „Twój StartUp” poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac

    Jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, w której możesz nie tylko wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje?
    Chcesz współtworzyć dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią młodego i kreatywnego zespołu?

    Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, zachęcamy do aplikowania na stanowisko: specjalista ds. kadr i płac:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • obsługa kadrowa Beneficjentów (rozliczanie pracowników, rozliczanie zaliczek na PIT/ZUS)
    • obsługa kadrowa współpracowników Fundacji (rozliczanie pracowników, rozliczanie zaliczek na PIT/ZUS)

    Wymagania:

    • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy,
    • podstawowa wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych
    • ostatnie lata studiów, lub ukończone studia preferowana specjalizacja: Rachunkowość i Finanse,
    • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint),
    • mile widziana znajomość programu Comarch Optima.

    Nasza oferta:

    • praca na podstawie umów cywilnoprawnych, (UMOWA O DZIEŁO/UMOWA ZLECENIE)
    • wynagrodzenie NETTO 2,8 tyś zł
    • rozwój umiejętności i zdobycie dodatkowych kwalifikacji,
    • współtworzenie struktury organizacyjnej firmy,
    • praca przy wielu ciekawych projektach, stałe wsparcie merytoryczne z zakresu administracji, finansów, podatków, prawa i zarządzania,
    • pełne przeszkolenie z zakresu księgowości i zasad rozliczania Beneficjentów i Fundacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.