Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

    Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Bieżąca obsługa kadrowa pracowników
    • Obsługa programu TETA
    • Administracja personalna (nawiązanie, rozwiązanie stosunku pracy)
    • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
    • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
    • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik
    • Sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS
    • Kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac
    • Przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy i tematyki ubezpieczeń społecznych
    • Znajomości programu TETA - mile widziane
    • Mile widziana znajomość przepisów dot. zatrudniania pracowników niepełnosprawnych
    • Dobrej znajomość pakietu MS Office
    • Dobrej organizacji pracy i zaangażowania
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Doświadczenie przy zatrudnianiu cudzoziemców będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
    • Doskonałe warunki i atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Dobrej jakości narzędzia pracy
    • Prywatną opiekę medyczną

    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISS Facility Services Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej ISS Facility Services Sp. z o.o.. w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.