Specjalista ds. kadr i płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Cybernetyki 10, 02-676 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-27
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2019-09-26)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa
    Pełny etat

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe mile widziane o profilu administracyjnym, ekonomicznym;
    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale kadrowo-płacowym i/lub ukończony kurs kadrowo-płacowy,
    • Znajomość przepisów: prawa pracy, w tym ewidencji czasu pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od os. fizycznych oraz ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych;
    • Język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, (znajomość innego języka obcego mile widziana);
    • Znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook), znajomość programu Enova;
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Samodzielna obsługa kadrowo-płacową pracowników zatrudnianych przez Klientów Accace – firm międzynarodowych, zagranicznych i krajowych;
    • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla klientów oraz korekt list płac;
    • Sporządzanie korespondencji, sprawozdań, raportów i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US,GUS,PFRON, komornik);
    • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik oraz korekt dokumentów ZUS;
    • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz w administrowaniu aktami osobowymi pracowników;
    • Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy;
    • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;
    • Przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo-płacowych;
    • Nadzór nad badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami bhp.

    CO OFERUJEMY

    • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej;
    • Pracę w przyjaznym środowisku pracy opartym na wzajemnym zaufaniu i wspólnych wartościach;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Kartę Multisport finansowana przez pracodawcę;
    • Owocowe poniedziałki i czwartki;
    • Elastyczne godziny pracy.

    DOŁĄCZ DO NAS | Prześlij CV

    O ACCACE

    Z ponad 550 profesjonalistami oraz oddziałami w 13 krajach, Accace jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i doradczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Zaufało nam już ponad 2 000 międzynarodowych firm. Nasze biura znajdują się w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji, w Polsce, na Ukrainie, w Niemczech, w Chorwacji, w Serbii, w Słowenii, w Czarnogórze, Bośni i Hercegowinie, w Mołdawii. We wszystkich innych europejskich krajach działamy poprzez sieć firm partnerskich. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej o możliwościach kariery i naszej społeczności w Accace: https://accace.pl/kariera-polska/
    bottom