Specjalista ds. kadr i płac

Accace Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Cybernetyki 10

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników zatrudnianych przez Klientów Accace – firm zagranicznych i krajowych

  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz administrowanie aktami osobowymi pracowników

  • Samodzielne sporządzanie list płac dla klientów spółki

  • Samodzielne prowadzenie administracji kadrowej zgodnie z zakresem umów serwisowych

  • Obsługa programu PPK

  • Sporządzanie korespondencji, sprawozdań, raportów i deklaracji do instytucji zewnętrznych (US, GUS, PFRON, komornik)

  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik oraz korekt dokumentów ZUS

  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

  • Przygotowywanie zaświadczeń do ZUS m.in. RP7, Z3

  • Przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziane o profilu administracyjnym, ekonomicznym, ZZL

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, rozliczania czasu pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz PPK

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikację z klientami

  • Znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

  • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova365

  • Doświadczenie w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych

To oferujemy

  • U nas rozwiniesz swoje skrzydła – Umożliwimy Ci udział w ciekawych projektach oraz współpracę z różnorodnymi Klientami

  • Dbamy o work – life balance – Nasi pracownicy pracują w trybie hybrydowym oraz posiadają elastyczne godziny czasu pracy, które dostosowują do swoich potrzeb

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie – Umożliwiamy długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wspieramy zdrowy tryb życia – w trosce o zdrowie Naszych pracowników dofinansowujemy prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

  • Motywujemy do nauki języków – jesteśmy międzynarodową firmą, dlatego też umożliwiamy pracownikom udział w zajęciach z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

APLIKACJA, ANALIZA ORAZ SELEKCJA CV

2

ZAPROSZENIE NA ROZMOWĘ

3

ROZMOWA REKRUTACYJNA Z PRZEŁOŻONYM ORAZ DZIAŁEM HR

4

FEEDBACK PO ROZMOWIE

5

ZŁOŻENIE OFERTY

DOŁĄCZ DO NAS | PRZEŚLIJ CV

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Accace nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV!

Accace Polska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą outsourcingowo-doradczą, działającą w ramach globalnej grupy Accace, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce działamy od 12 lat wykorzystując potencjał i praktyczne doświadczenie sieci ponad 600 ekspertów łączących swoją wiedzę w ramach interdyscyplinarnych zespołów. Kompleksowość oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych usług w obszarze podatków, prawa, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej, pozwala nam przełamywać standardy i oferować innowacyjne rozwiązania dla ponad 2 000 Klientów, niezależnie od branży oraz skali ich biznesu.

Accace Circle

Accace działa na arenie międzynarodowej jako Accace Circle - społeczność biznesowa tworzona przez uznanych dostawców profesjonalnych usług outsourcingowych i doradczych, oparta na wspólnych wartościach zapewniających najwyższą jakość obsługi. Dzięki zaangażowaniu ponad 2000 specjalistów dostępnych w 40 krajach zapewniamy zintegrowane wsparcie dla 10 000 Klientów, głównie międzynarodowych firm średniej wielkości z listy Fortune 500 reprezentujących różne sektory gospodarki, przygotowując ponad 170 000 pasków płacowych miesięcznie.

Przewiń do profilu firmy