Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Raszyn (pow. pruszkowski), Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alfa-Net jest organizacją biznesową zajmującą się świadczeniem usług księgowych oraz administrowania wynagrodzeniami ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb sprawozdawczości biznesowej. Naszym celem strategicznym jest zdobycie pozycji rozpoznawalnego, profesjonalnego partnera biznesowego dla nowoczesnych i sprawnie zarządzanych firm w regionie.

    Ofertę swoich usług kierujemy głównie do korporacji i biznesów sieciowych, w których potrzeby właścicielskie wymagają wdrożenia rachunkowości menedżerskiej i controllingu we współpracy z niezależnymi i terytorialnie rozproszonymi partnerami. Dla partnerów korporacyjnych świadczymy także usługi outsourcingu procesów.

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Raszyn (pow. pruszkowski)
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Weryfikacja dokumentów kadrowo-płacowych pod względem merytorycznym i formalnym
    • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
    • Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
    • Rozliczanie umów cywilno-prawnych
    • Sporządzanie deklaracji ZUS, PDOF, GUS, PFRON
    • Przygotowywanie raportów, sprawozdań i analiz
    • Archiwizowanie dokumentów kadrowo-płacowych
    • Współpraca z innymi działami firmy
    • Współpraca z klientami oraz instytucjami zewnętrznymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia) lub w trakcie studiów
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
    • Znajomość obsługi programu Płatnik
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i umiejętność efektywnego działania pod presją czasu
    • Otwarty, optymistyczny umysł, pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej, nowoczesnej rozwijającej się firmie
    • Możliwość stałego pogłębiania wiedzy i udziału w ciekawych projektach
    • Perspektywy rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy
    • Profesjonalny system szkoleń
    • Pakiet medyczny
    • Miłą i przyjazną atmosferę

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"