Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Specjalista ds. Kadr i Płac

PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k.

  • Orzycka 6, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Orzycka 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych;

  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON, US;

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących zatrudnienia oraz kosztów wynagrodzeń płacowych;

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników;

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, nadgodzin, urlopów, zwolnień lekarskich;

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych;

  • Ewidencja, nadzór i organizacja wstępnych i okresowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową;

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego oraz ubezpieczeń społecznych;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji;

  • Dobra znajomość programu PŁATNIK, Enova i Optima oraz pakietu MS Office w szczególności programu Excel.

To oferujemy

  • Hybrydowa forma pracy,

  • Szkolenia językowe,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenia grupowe,

  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich,

  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych,

  • Multisport,

  • Bonusy za polecenia pracownicze,

  • Dofinansowanie do okularów,

  • Świadczenia urlopowe,

  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia,

  • Dodatkowe diety do delegacji służbowej,

  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy,

  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Pierwszym etapem rekrutacji jest wysłanie aplikacji w języku polskim zawierającej CV za pośrednictwem przycisku aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k. jest częścią Grupy PKF Consult. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.

Pracując w PKF, pracujesz w firmie, która jest akredytowanym pracodawcą ACCA (Professional Development). PKF znajduje się w grupie liderów firm audytorskich w Polsce.

Przewiń do profilu firmy