Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

WOTEL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Węgrzce Wielkie (pow. wielicki)

    Węgrzce Wielkie (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Sporządzanie list płac dotyczących wynagrodzeń ze stosunku pracy, umów zleceń i innych świadczeń zawiązanych z zatrudnieniem

  • Przygotowywanie umów, aneksów oraz zaświadczeń

  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS, sporządzanie deklaracji miesięcznych i rocznych

  • Przygotowanie deklaracji GUS, PFRON

  • Rozliczanie czasu pracy

  • Udzielanie informacji i wyjaśnień pracownikom z zakresu zagadnień prawa pracy

  • Obsługa cudzoziemców pod katem dokumentacji kadrowo – płacowej

  • Utrzymywanie kontaktu z urzędami w sprawach prowadzonych przez firmę m.in. w zakresie zezwoleń na pracę dla cudzoziemców; odbieranie przygotowanych przez urzędy decyzji administracyjnych / postanowień / zaświadczeń

  • Nadzór nad badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami BHP

  • Prowadzenie ewidencji wniosków urlopowych

  • Przygotowywanie raportów miesięcznych w zakresie zatrudnienia i wynagrodzeń

  • Współpraca z podwykonawcami i leasingami pracowniczymi pod kątem rozliczenia miesięcznego

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizowanie

  • Wdrożenie przyjaznego dla siebie systemu kadrowego płacowego wspomagającego Twoją pracę

  • Usprawnianie pracy działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Znajomość zagadnień prawa pracy, ubezpieczeń i zatrudniania cudzoziemców

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Praktyczne doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy

  • Wiedza z zakresu PPK

  • Znajomość programu Płatnik

  • Dobra znajomość obsługi programu MS Excel

  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Dokładność, staranność i terminowość

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijające się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Duża niezależność i bezpośredni wpływ na zarządzany przez Ciebie obszar

  • Pracę w młodym, przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Adekwatne wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem/umiejętnościami

  • Pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

    O nas

    QModular to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna, specjalizującą się w budowie budynków modułowych. Opracowana przez nasz zespół nowatorska konstrukcja umożliwia nieograniczone możliwości adaptacji oraz realizację obiektów zarówno na lądzie, jak również na wodzie. W naszej codziennej pracy dążymy do rozwoju autorskiej technologii, poprzez ciągłe wprowadzanie ulepszeń oraz innowacji. Nasze konstrukcje charakteryzują się wysokim stopniem prefabrykacji.  Budynek w 95% realizowany jest na hali produkcyjnej, a następnie niemal całkowicie gotowy do użytkowania obiekt zostaje przetransportowany na miejsce docelowe, gdzie w krótkim czasie i przy niewielkiej uciążliwości dla otoczenia powstaje budynek. W naszej firmie tworzymy rozwiązania, które w przyszłości staną się standardem budownictwa.

    Strona internetowa: www.qmodular.com