Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

EURODOM MSG sp. z o.o.O firmie

  • Wilczopole 144A
    Wilczopole (pow. lubelski), lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

EURODOM MSG sp. z o.o.

Wilczopole 144A

Wilczopole (pow. lubelski)

Firma budowlana EURODOM, z siedzibą w Krępcu k. Lublina, działa od 2006 roku. Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz budownictwem przemysłowym. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
  • Sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy;
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie) dla zleceniobiorców i ich rozliczanie;
  • Prowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie Pracowników do/z ZUS;
  • Współpraca z innymi działami w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych oraz instytucjami zewnętrznymi (komornicy, ZUS, US i inne);
  • Przygotowywanie i wysyłka deklaracji podatkowych Pracowników;
  • Sporządzanie list płac oraz ich rozliczanie;
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS
  • Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów;
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;
  • Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników;
  • Nadzorowanie terminów szkoleń BHP i zlecanie ich wykonania specjalistom spoza zakładu pracy;
  • Przygotowanie, wdrożenie i obsługa PPK.
  • Zatrudnienie cudzoziemców (oś. o powierzeniu pracy, wnioski pobyt czasowy i praca, współpraca z PUP, MUP, LUW) – możliwość przyuczenia
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Sporządzanie raportów dla Zarządu;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń w firmie zatrudniającej min. 20 pracowników;
  • Znajomość programu Płatnik;
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, sumienność, systematyczność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • znajomość języka ukraińskiego
    • Prawo Jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze, od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00;
  • Miejsce pracy: Wilczopole 144a, 20-388 Lublin;
  • Możliwość szkoleń i awansu zawodowego;
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę;
  • Współpracę w dobrej atmosferze z zespołem kompetentnych współpracowników;

Ogłoszenie archiwalne